Ung i Gjøvik

Matpenger

Matpenger i Marka barnehage

Pris for mat i barnehagen er todelt. Melk og frukt + barnehagens egen meny:

  • Pris på melk og frukt varierer ettersom hvor stor plass du har. Se priser for melk og frukt.
  • Hos oss koster det 124 kroner i måneden for mat utover melk og frukt. Det inkluderer smøremåltid hver dag og varmmat en dag i uken.