Ung i Gjøvik

Foreldrekontakter og FAU

Foreldrekontakter og FAU

Alle foreldre som har barn på skolen er medlemmer av Foreldrerådet. Foreldrerådet velger et foreldrearbeidsutvalg (FAU) som fungerer som et "styre" for foreldrerådet.

Hovedformålet med FAU er å være et bindeledd mellom foreldrene og skolens ledelse. 

Foreldrekontakter 2022/23

FAU 2022/23
Navn Mobil E-post Klasse
Nina Merete Viberg 97755288 ninamerete2@hotmail.com 9D
Kari Sørli Stubbene 40234786 kari.260186@gmail.com 9D
Tor Østvold 99734043 tostvold@online.no 9C
Liv Sigrunn Galgum 91769956 sgalgum@gmail.com 9B
Ingvill Kleppe 92459861 inkle62@hotmail.com 9B
Mari Solberg Lyftingsmo 48068982 marily@live.no 9A
Ken Tony Cocozza 99621237 ken.cocozza@gmail.com 9A
Siv-Anett Lie 40603135 Siv-Anett.Lie@gjovik.kommune.no 8D
Tom Arne Olsen 48093863 tomarneolsen@gmail.com 8D
Halvor Struksnes 99244377 halvs@online.no 8C
Rune Bjørnødegård 41604037 runebjonn@gmail.com 8C
Marit Tordis Eriksen 98609750 Marit.Eriksen@gjovik.kommune.no 8B
Hege Marie Moen Øversveen 98825899 hege.oversveen@sykehuset-innlandet.no 8B
Iselin Munkelien Wangsmo 41456277 iselin_mh@hotmail.com 8A
Tim Andre Bergsrud 91160538 8A
Hanne Sønsteby 48292936 idar.b@online.no 10D
Mona Fjellhaug 91834629 monatorget@hotmail.com 10D
Kristin Engum 95278222 kristin.engum@gjovik.kommune.no 10C
Agnete Drømmerud 91775063 agnetebhagen@hotmail.com 10C
Mari Midtbu 93622626 mmmari_18@hotmail.com 10A
Siri Helene Bakke Haaverstad 47888661 siri_helene@hotmail.com 10A

Spørsmål og svar om FAU